Specjalista / starszy specjalista ds. zamówień publicznych i administracji
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Instytut Nafty I Gazu - Państwowy Instytut Badawczy
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na platformie przetargowej, w tym przygotowywanie dokumentacji przetargowych (sporządzanie Specyfikacji Warunków Zamówienia, prowadzenie protokołów z postępowań i wszelkiej dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zawarcie umowy);
  • realizacja zakupów o wartości poniżej 130 000 PLN;
  • współpraca z jednostkami i komórkami organizacyjnymi w sprawach związanych z przygotowaniem i prowadzeniem postępowań oraz realizacją zakupów,
  • udział w pracach Komisji Przetargowych;
  • bieżąca kontrola realizacji umów oraz zamówień z Wykonawcami;
  • weryfikacja i opisywanie faktur za zrealizowane zamówienia, umowy;
  • czynności administracyjne związane z zakresem obowiązków działu np. z ewidencją opłat administracyjnych, polis ubezpieczeniowych;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe drugiego stopnia,
  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych i powiązanych aktów prawnych,
  • wymagane min. 3 letnie doświadczenie w przygotowaniu i przeprowadzaniu postępowań przetargowych,
  • znajomość zasad funkcjonowania platformy przetargowej/zakupowej,
  • biegła znajomość obsługi komputera (Word, Exel),
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie podstawowym,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, dokładność i staranność,
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • znajomość zasad funkcjonowania systemów elektronicznego obiegu dokumentów,
  • znajomość regulacji związanych z realizacją zamówień współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, a także dofinansowanie do wypoczynku letniego, bony i wiele innych świadczeń socjalnych w ramach ZFŚS,
  • wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648