Specjalista/Starszy Inspektor/Inspektor ds. BHP
  • Płock
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
MUD Jolanta Kęsicka
25. 7. 2024

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Specjalista/Starszy Inspektor/Inspektor ds. BHP
lokalizacja PŁOCK- Zakłady Petrochemiczne.
Zakres obowiązków:
- nadzór nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP i ppoż.,
- prowadzenie szkoleń wstępnych okresowych oraz dodatkowych z zakresu BHP,
- przygotowanie i nadzór nad dokumentacją BHP i ppoż.,
- współudział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji na budowie (IBWR, PLAN BIOZ, plany podnoszenia, ocena ryzyka dla zadania itp.)
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe BHP
. znajomość języka angielskiego to bardzo duży atut
- komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- przyjazną atmosferę pracy
CV prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro(małpa)mudbhp.pl
w temacie proszę wpisać: Specjalista ds. BHP- lokalizacja PŁOCK

  • Praca Płock
  • Inspektor Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941