Specjalista sprzedaży w salonie z modą damską MAKALU
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Makalu Fashion Sp. z o.o. Sp. K.
3. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich zadań będzie należało m.in:

  • Przyjazna obsługa klientek w oparciu o standardy Makalu
  • Dbałość o wizerunek i wyniki Salonu
  • Obsługa programu komputerowego

WYMAGANIA:

Jeśli:

  • lubisz ludzi, z łatwością nawiązujesz kontakty oraz budujesz pozytywne relacje
  • kochasz modę
  • zaangażowanie i odpowiedzialność to Twoje mocne strony
  • jesteś gotowa na rozwój umiejętności z zakresu stylizacji i obsługi klientki

Dołącz do NAS!

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilny i bezpieczny rozwój zawodowy w polskiej firmie
  • atrakcyjne zarobki w oparciu o rozbudowany system motywacyjny (premie, konkursy)
  • rozwój w zakresie profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, VM
  • strój służbowy z bieżącej kolekcji Makalu
  • miłą atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864