Specjalista sprzedaży SEO/SEM
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
SEOFLY
16. 9. 2024

SeoFly to agencja SEO/SEM, należąca do grupy Good One, skupiające podmioty wyspecjalizowane w usługach z zakresu: e-marketingu, PR oraz reklamy.

Jesteśmy częścią grupy Good One, dostarczającej kompleksowe usługi z zakresu komunikacji marketingowej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko New Business Specialist - osoby, która wie co dla biznesu oznacza dobrze zaprojektowany proces marketingowo - sprzedażowy oraz wie jak nawiązać i zbudować trwałe relacje biznesowe.

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży usług marketingowych w sektorze B2B i chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności do nawiązania relacji z krajowymi i zagranicznymi Klientami - prześlij nam swoją aplikację.

Twoje Główne Obowiązki:

  • Tworzenie ofert dla klientów
  • Cold calling - pozyskiwanie klientów
  • Samodzielne planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych
  • Aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych Klientów w obszarze usług SEO/SEM, Google Ads, Content Marketing
  • Analizowanie rynku, konkurencji i trendów w branży SEO & SEM, PR i SM

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2 - letniego doświadczenia w budowaniu i sprzedaży projektów i usług marketingowych w sektorze B2B, popartego pozytywnymi wynikami
  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Znajomości branży PR, SM, SEO & SEM i procesów w niej zachodzących
  • Umiejętności interpersonalnych, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności negocjacyjnych
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji przed wyższą kadrą menadżerską
  • Znajomości języka angielskiego
  • Nastawienia na wyniki

Co dajemy w zamian:

  • Wynagrodzenie - podstawa 6 000 - 9 000 netto - uzależniona od doświadczenia i umiejętności sprzedażowych + premia uzależniona od wyników
  • Rozwój – możliwość pracy organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku - 13 lat działalności Grupy Good One
  • Możliwość realnego kształtowania strategii marketingowo - sprzedażowej całej Grupy
  • Stabilną pracę
  • Możliwość współtworzenia społeczności #GoodPeople
  • Udział w brainstormach kreatywnych i szkoleniach wewnętrznych ( PR, SEO/SEM, DESIGN )
  • Pyszną kawę, niezłe cateringi oraz różnego rodzaju benefity czy wypady integracyjne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584