Specjalista sprzedaży części zamiennych
  • Siekierczyn
Siekierczyn, Siekierczyn, Dolnośląskie, Polska
JASKOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Nasza firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej od ponad 25 lat. Współpracujemy z wieloma znanymi w branży markami : Deutz-Fahr, Merlo, Unia, Samasz, Pronar.
Obecnie do naszego sklepu w Siekierczynie poszukujemy osoby, na stanowisko:
Sprzedawca części zamiennych
Miejsce pracy: Siekierczyn (pow. lubański)
Opis stanowiska:
Sprzedaż części zamiennych maszyn rolniczych oraz akcesoriów do produkcji rolnej
Doradztwo w zakresie doboru części rolniczych
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
Obsługa magazynu części zamiennych
Realizowanie celów sprzedażowych
Wymagania:
Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
Umiejętność posługiwania się narzędziami elektronicznej komunikacji: laptop, telefon, poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, WORD, Excel
Gotowość do pracy stacjonarnej, sprzedaż telemarketingowa,
Dobrze widziana znajomość techniki rolniczej lub doświadczenie w zakresie sprzedaży urządzeń technicznych szczególnie w obszarze handlu zagranicznego,
Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych,
Prawo jazdy kat. B.
Dodatkowe umiejętności/doświadczenie bardzo pożądane
Umiejętność pracy w zespole,
Wysoka motywacja do nauki wiedzy branżowej,
Wysoka kultura osobista,
Odpowiedzialność w realizacji powierzonych obowiązków,
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie, (w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników 6000,00 brutto)
Pracę w dynamicznej firmie, w normowanym czasie pracy,
Przyjazną atmosferę w pracy,
Rozwój zawodowy oraz szkolenia,
Narzędzia niezbędne do pracy.

  • Praca Siekierczyn
  • Siekierczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293