Specjalista/specjalistka sprzedaży internetowej
  • Łapy
Łapy, Łapy, Podlaskie, Polska
BIO Organic Foods
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OGŁOSZENIE O PRACĘ: SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ
Branża: Żywność funkcjonalna, ekologiczna Stanowisko: Specjalista Sprzedaży Internetowej Miejsce pracy: Biuro w Łapach Doświadczenie: Niewymagane, ale mile widziane Forma zatrudnienia: Do ustalenia
Opis stanowiska:
Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Specjalisty Sprzedaży Internetowej. Jeśli interesujesz się zdrową żywnością i chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży ekologicznej, to ta oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie z nami promuj zdrowy styl życia.
Obowiązki:
Zarządzanie i aktualizacja treści na stronach internetowych sklepu
Obsługa platform sprzedażowych oraz mediów społecznościowych
Tworzenie i realizacja strategii marketingowych online
Analiza i raportowanie wyników sprzedaży internetowej
Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów sprzedażowych
Wymagania (dajemy możliwość przyuczenia i wdrożenia we wszystkie zagadnienia):
Zainteresowanie branżą żywności funkcjonalnej i ekologicznej
Podstawowa znajomość narzędzi e-commerce i marketingu internetowego
Umiejętność pracy w zespole oraz dobre zdolności komunikacyjne
Kreatywność i proaktywność w podejściu do powierzonych zadań
Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
Elastyczne warunki zatrudnienia do ustalenia
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: @ z dopiskiem "Specjalista Sprzedaży Internetowej". Jeśli masz inne pytania, również napisz maila, odpowiemy na wszystkie wątpliwości.
Dołącz do nas i wspólnie kreuj przyszłość zdrowej żywności!

  • Praca Łapy
  • Łapy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851