Specjalista / Specjalistka IT
  • Kraków, Prądnik Czerwony
małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony, małopolskie, Polska
Conrad Electronic Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu. Nasz asortyment obejmuje ponad 1 000 000 produktów, w tym m.in. przyrządy pomiarowe, zasilacze, elementy techniki lutowniczej, podzespoły elektroniczne, komponenty aktywne i pasywne, elementy elektromechaniki, automatyki, pneumatyki, narzędzia, a także kable, materiały montażowe, urządzenia warsztatowe i wiele więcej. Jako profesjonalny partner biznesowy koncentrujemy się na połączeniu najlepszych produktów oraz kompleksowych usług w jednym miejscu.
Twoje zadania:

  • Wsparcie użytkowników w bieżącej pracy z systemami oraz aplikacjami biurowymi
  • Administrowanie sprzętem informatycznym, jego utrzymanie i konserwacja
  • Dobór i zakup sprzętu, instalacja nowych jednostek wraz z oprogramowaniem
  • Zlecenie wymiany i zakupu sprzętu w ramach przydzielonego budżetu
  • Zarządzanie infrastrukturą serwerową i sieciową
  • Monitorowanie infrastruktury oraz systemów, w celu zapewnienia stabilności i ciągłości działania, podejmowanie pro-aktywnych działań w celu uniknięcia awarii
  • Wykonywanie kopii zapasowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z dostawcami usług telekomunikacyjnych
  • Przeprowadzanie podstawowych szkoleń dla użytkowników systemów informatycznych;
  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu oraz oprogramowania;
  • Aktualizację systemów operacyjnych, aktualizacje systemowe, sterowniki, firmware
  • Udział w projektach usprawniających organizację
  • Wspieranie kultury cyberbezpieczeństwa

Nasze wymagania:

  • Samodzielność w działaniu

  • Język angielski min. B2 - praca w międzynarodowym środowisku

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne

  • Dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność diagnozowania usterek i ich sprawnego usuwania;

  • Znajomość systemów rodziny Windows, Android i IOS;

  • Znajomość sieci LAN i WAN;

  • Znajomość procesu zarządzania usługami IT

  • Znajomość technologii sieciowych (LAN, WAN, VPN) i protokołów sieciowych

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894