Specjalista / Specjalistka FinOps
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Polkomtel Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Cloud Platform

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja wydatków związanych z infrastrukturą chmurową Google,
  • Opracowywanie strategii FinOps, które pozwolą osiągnąć optymalne koszty przy zachowaniu wysokiej wydajności,
  • Ścisła współpraca z zespołami ds. rozwoju oprogramowania i operacji w celu zrozumienia potrzeb związanych z infrastrukturą chmurową,
  • Wdrażanie narzędzi i procesów umożliwiających monitorowanie, kontrolę i raportowanie wydatków w chmurze Google,
  • Dbanie o zgodność z budżetami i przestrzeganie polityk firmy dotyczących wydatków na infrastrukturę chmurową.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z chmurą Google Cloud Platform,
  • Zrozumienie zasad FinOps i umiejętność ich stosowania w praktyce,
  • Umiejętność analizy danych finansowych i opracowywania strategii oszczędnościowych,
  • Znajomość narzędzi monitorowania i zarządzania wydatkami w chmurze (np. Google Cloud Billing, CloudHealth),
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do współpracy z różnymi zespołami w firmie,
  • Certyfikaty: GCP Cloud Digital Leader, GCP Cloud Engineer, Google Workspace Administrator, FinOps Practitioner.

Mile widziane

  • Umiejętności trenerskie – przekazywanie wiedzy, prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • FinOps Professional,
  • Dodatkowe umiejętności chmurowe potwierdzone certyfikatami będą atutem.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w największej grupie kapitałowej w kraju,
  • Super atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,
  • Hybrydowy model pracy,
  • Dostęp do platformy szkoleniowej, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie,
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna w LuxMed, ubezpieczenie na życie, liczne oferty pracownicze dedykowane pracownikom Grupy),
  • Ponieważ praca to nie wszystko – dostęp do bezpłatnych sekcji sportowych :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862