Specjalista / Specjalistka
  • Warszawa, ul. Marsa 95
mazowieckie, Warszawa, ul. Marsa 95, mazowieckie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowa pracowników.
  • Realizacja procesu zatrudniania pracowników, zmiany warunków zatrudnienia oraz ustania, bądź wygaśnięcia stosunku pracy.
  • Ewidencja czasu pracy/monitorowanie kontrola prawidłowego rozliczania czasu pracy.
  • Wprowadzanie/monitorowanie prawidłowości wprowadzania danych do systemów informatycznych.
  • Monitorowanie terminów badań profilaktycznych pracowników.
  • Wprowadzanie i rozliczanie podróży służbowych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie spraw kadrowych.
  • Obsługa umów cywilno-prawnych z osobami fizycznymi.
  • Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników.
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz zgłoszeniowych do ZUS i US oraz innych instytucji publicznych.
  • Tworzenie raportów i zestawień dotyczących spraw pracowniczych.
  • Obsługa procesu szkoleń zgodnie z potrzebami Pracodawcy w ramach dostępnego budżetu.
  • Administracja/obsługa świadczeń socjalnych i/lub innych świadczeń pracowniczych.
  • Realizacja projektów z zakresu kadr.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja, prawo lub pokrewne).
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kadr.
  • Znajomość systemu Płatnik, mile widziana znajomość systemu SAP ZKL.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Znajomość prawa pracy, przepisów ZUS, zagadnień podatkowych.
  • Umiejętność organizacji pracy, samodyscyplina.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080