Specjalista / Specjalistka Działu Rejestracji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Legal House Poland sp z o.o.
9. 5. 2024

Legal House Poland od ponad 8 lat wspiera biznes w Polsce, świadcząc usługi prawnicze, rachunkowo-księgowe i doradztwa podatkowego.

Nasi eksperci są wyróżnieni w międzynarodowym rankingu Legal 500 jako specjaliści w zakresie prawa korporacyjnego, podatkowego, obsługi klienta prywatnego oraz ochrony biznesu.

Co nas wyróżnia?

  • stały wzrost liczby naszych klientów i ich zaufanie
  • stabilna pozycja na rynku
  • doświadczony i zaangażowany zespół
  • innowacyjność i stały rozwój
  • szeroka oferta usług
  • kompleksowa obsługa klientów
  • przywódcze i wspierające pracowników kierownictwo

Jeśli jesteś osobą ambitną, chcesz się rozwijać i nie boisz się nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu

Opis stanowiska:

  • konsultowanie klientów w sprawach dotyczących rejestracji osób prawnych
  • sporządzanie i składanie dokumentów klientów do odpowiednich urzędów
  • zapewnienie zgodności działań z obowiązującymi normami prawa RP
  • monitorowanie zmian w przepisach prawnych dotyczącego rejestracji osób prawnych
  • kontakt z klientem od momentu przyjęcia zlecenia do momentu realizacji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w administracji
  • wykształcenie wyższe
  • wiedza specjalistyczna w obszarze Kodeksu spółek handlowych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języków ukraińskiego i/lub rosyjskiego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów
  • odpowiedzialność, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę stacjonarną w naszym biurze w Warszawie

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246