Specjalista / Specjalistka ds. Zarządzania Płynnością Finansową (Treasury)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kontakty i współpraca z bankami, centralą Grupy we Francji oraz innymi instytucjami finansowymi;
  • Przygotowywanie codziennych raportów stanu środków pieniężnych oraz krótko i długoterminowych prognoz płynności finansowej;
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie sald (w tym wyceny);
  • Księgowanie i rozliczanie wydatków kartami płatniczymi;
  • Rozliczanie i dekretacja operacji związanych z pochodnymi instrumentami finansowymi (opcje, forward);
  • Codzienne monitorowanie sytuacji płynnościowej spółek w Grupie, aktywne zarządzanie strukturą cash pool;
  • Naliczanie odsetek od CP oraz pożyczek;
  • Nadzór nad realizacją płatności i zapewnienie środków na bieżące potrzeby spółek;
  • Zawieranie transakcji na rynku walutowym, zabezpieczanie ryzyk;
  • Przygotowywanie raportów do NBP, GUS i innych instytucji;
  • Monitoring i kontrola kosztów finansowych i opłat bankowych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Doświadczenie w obszarze płynności finansowej/finansów/księgowości;
  • Znajomość podstaw księgowości;
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Chęć rozwoju w obszarze płynności finansowej;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania, proaktywna postawa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Możliwości rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do nauki języków oraz szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132