Specjalista / Specjalistka ds. zarządzania flotą maszyn budowlanych
  • Legnica
Legnica, Legnica, dolnośląskie, Polska
Profisol Group Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

• organizowanie zgodnie z terminem serwisów olejowo – filtrowych oraz wymian części zużytych przez bieżącą eksploatacją maszyn firmowych oraz maszyn z wynajmu

• organizowanie napraw bieżących w serwisie lub na terenie budowy

• budowanie i utrzymanie trwałej relacji z dostawcami części i serwisami zewnętrznymi

• obsługa ogłoszeń / aukcji dotyczących sprzedaży lub zakupu maszyny przez spółkę

• zapewnienie ciągłości ubezpieczeń floty

• zaangażowanie w okresowe szkolenia operatorów maszyn zatrudnionych w firmie

Nasze wymagania

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• chęci do pracy i nauki nowych zagadnień

• umiejętność obsługi komputera

• dyspozycyjność do pracy w terenie

• wiedza techniczna

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / b2b/ umowę zlecenie – do ustalenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Legnica
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Legnica
  • Operator maszyn budowlanych Legnica
  • Specjalista ds. Sprzedaży Legnica
  • Specjalista ds. Zakupów Legnica
  • Specjalista ds. marketingu Legnica
  • Specjalista ds. ofertowania Legnica
  • Specjalista ds. Eksportu Legnica
  • Specjalista ds. transportu Legnica
  • Specjalista ds. HR Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293