Specjalista / Specjalistka ds. Zarządzania Flotą
  • Walendów
mazowieckie, Walendów, mazowieckie, Polska
Victor Energy Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Widzisz siebie w pracy pełnej innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnej technologii? Dołącz do Victor Energy i stań się częścią europejskiej transformacji energetycznej.

Jesteśmy spółką-córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) oraz specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego. Pracujemy przy projektach, które mają realny wpływ na europejski sektor energetyczny. Naszą misją jest dostarczanie tego, co najlepsze dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w bezpieczeństwo ludzi i środowiska.
Opis stanowiska

  • Administrowanie flotą samochodową zgodnie z polityką firmy.
  • Bieżąca aktualizacja zapisów polityki flotowej.
  • Zarządzanie procesami w obszarach: serwis, opony, ubezpieczenia itd.
  • Prowadzenie ewidencji pojazdów (dokumentacja techniczna i serwisowa, eksploatacja pojazdów).
  • Bieżąca koordynacja i kontrola dostępności pojazdów (wydawanie użytkownikom, wsparcie).
  • Nadzór nad obsługą serwisową (autoryzacja napraw, weryfikacja napraw, rozliczanie faktur kosztowych, ubezpieczenia, przeglądy techniczne, przeglądy serwisowe, organizacja pomocy drogowej w razie awarii samochodu.
  • Bezpośrednia współpraca z serwisami samochodowymi.
  • Wybór ofert polis ubezpieczeniowych, współpraca z brokerami.
  • Prowadzenie dokumentacji dot, ubezpieczeń samochodów, szkód i procesów likwidacji szkód.
  • Nadzór nas kartami paliwowymi, analiza kosztów paliwa,
  • Kontrola przebiegów aut służbowych.
  • Nadzór nad termonami przeglądów rejestracyjnych pojazdów i ważnością ubezpieczeń.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata.
  • Wiedza z zakresu mechaniki samochodowej.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Dokładność, rzetelność.
  • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność.
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Znajomość środowiska MS OFFICE.
  • Znajomość branży samochodów ciężarowych.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej.
  • Narzędzia potrzebne do pracy na tym stanowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oferowane przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388