Specjalista / Specjalistka ds. zapewnienia jakości
  • Słonawy
wielkopolskie, Słonawy, wielkopolskie, Polska
Tappol Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i analiza mebli tapicerowanych w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów
  • wsparcie procesu produkcyjnego
  • monitoring wskaźników jakościowych
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej
  • ścisła współpraca z centralą w Niemczech
  • analiza przyczyn i powstawania niezgodności oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • inicjowanie rozwiązań podnoszących jakość wykonywanych produktów oraz realizacja projektów z tym związanych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża mebli tapicerowanych będzie atutem)
  • zaangażowanie w pracę, nastawienie na rozwój oraz dążenie do osiągnięcia postawionych celów
  • bardzo dobra komunikacja w j. niemieckim i/lub angielskim
  • samodzielne podejmowanie decyzji
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji
  • duża samodzielność
  • niezbędne narzędzia pracy, laptop, telefon
  • pakiet socjalny
  • pełny zakres wsparcia niezbędnego do wykonywania pracy na danym stanowisku

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392