Specjalista / Specjalistka ds. zaopatrzenia
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
Zakłady Metalowe Postęp SA
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy zapotrzebowania na surowce, materiały i komponenty, zgodnie ze specyfikacjami technicznymi i harmonogramami produkcji.
  • Prowadzenie negocjacji cenowych oraz ustalanie warunków dostaw i umów handlowych, z zachowaniem odpowiedniej jakości.
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z dostawcami oraz monitorowanie ich wydajności.
  • Ocena i kwalifikacja nowych dostawców, audyty oraz bieżąca ocena aktualnych partnerów pod kątem spełniania wymagań.
  • Analiza trendów rynkowych, śledzenie zmian cen surowców oraz poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw.
  • Wdrażanie strategii redukcji kosztów, takich jak konsolidacja zamówień czy analiza TCO, bez utraty jakości.
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją zakupową, w tym zamówieniami, umowami, protokołami negocjacyjnymi i fakturami.
  • Ścisła współpraca z działami produkcji, logistyki, jakości i inżynieryjnym w celu zapewnienia płynności procesów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie logistyki lub kierunki techniczne.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów w branży automotive poparte konkretnymi osiągnięciami w obszarze zakupów i logistyki.
  • Preferowana znajomość rynku stali, aluminium, elementów złącznych.
  • Doświadczenie i współpraca ze środowiskiem ERP.
  • Znajomość norm IATF 16949, ISO 9001 oraz normy ISO 14001.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (pożądany poziom B2).

To oferujemy

  • Fundamenty naszej pracy opierają się na wzajemnym zaufaniu, partnerstwie i współpracy w zespole.
  • Jesteśmy firmą z 75-letnią tradycją i stabilną pozycją na rynku, co daje pewność zatrudnienia i możliwość rozwoju.
  • U nas masz możliwość szukania nowych rozwiązań i kreowania sposobów pracy.
  • Stawiamy na komfort naszych pracowników – brak dress codeu pozwala na swobodę i wygodę w pracy przy zachowaniu zasad BHP.
  • Duży i bezpłatny parking dostępny dla wszystkich pracowników, co ułatwia codzienne dojazdy do pracy.
  • Proponujemy możliwości awansu wewnątrz organizacji, wspierając rozwój zawodowy naszych pracowników.
  • Zapewniamy elastyczne godziny pracy oraz umowę o pracę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Zakłady Metalowe Postęp SA są jednym z czołowych wielkoseryjnych producentów na rynku wyrobów metalowych. Nasza załoga posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dla branży motoryzacyjnej, dzięki czemu spełniamy standardy wiodących firm motoryzacyjnych.

Chcemy stworzyć efektywnie i elastycznie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Naszym celem jest coraz lepiej spełniać wymagania klientów, oczekiwania pracowników oraz właścicieli.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Specjalista ds. HR Gliwice
  • Specjalista ds. turystyki Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690