Specjalista / Specjalistka ds. zamówień publicznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
OOO sp. z o. o.
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Składanie ofert (głównie przetargowych) wraz z prowadzeniem dokumentacji.
  • Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z klientami.
  • Nadzór i porządkowanie dokumentów firmowych.
  • Tworzenie prezentacji na potrzeby ofertowania.
  • Wsparcie w działaniach marketingowych - sporadycznie.

Nasze wymagania

  • Praca jest dla Ciebie czymś więcej niż tylko przykrym obowiązkiem.
  • Lubisz zajmować się dokumentami i potrafisz utrzymywać długotrwałą koncentrację przy ich analizie i tworzeniu.
  • Dbasz o szczegóły i porządek.
  • Masz lekkość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Lubisz się uczyć.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie (zawsze na czas).
  • Bardziej koleżeńską niż korporacyjną kulturę w firmie.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Opcję pracy hybrydowej (min. 3 dni tygodniowo w biurze).
  • Realną szansę na szybki rozwój.

O nas

Jesteśmy niedużą firmą, która zajmuje się głównie produkcją filmową i fotograficzną. Więcej o nas znajdziesz na: www.catchy.pl

Zapraszamy!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851