Specjalista/specjalistka ds. zamówień publicznych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji dot. przetargów publicznych
  • Monitorowanie stron zamawiających w kontekście pojawiających się przetargów
  • Weryfikacja wymagań zamawiającego dot. przetargów
  • Wysłanie finalnej oferty do zamawiającego
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie wyceny oraz.

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa zamówień publicznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Skrupulatność i dokładność
  • Umiejętność skutecznego planowania i efektywnej organizacji pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub B2B - w zależności od Twoich potrzeb,
  • Atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki Współpracy z ekspertami branży OZE,
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544