Specjalista / Specjalistka ds. Zamówień I Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Arkance Systems Poland Sp. z o.o.
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami, w tym składanie zamówień u dostawców
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień lub umów
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP, w tym zakładanie nowych produktów
  • Przygotowywanie raportów i analiz dot. sprzedaży i zakupu
  • Monitorowanie należności, kontakt z klientem w przypadku zwłoki w zapłacie
  • Współpraca z działem handlowym i księgowości

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcanie wyższe, dopuszczalne średnie z odpowiednim doświadczeniem zawodowym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów dotyczących wystawiania faktur sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość excela
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy i terminowość
  • samodzielność i systematyczność w działaniu

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • ustawiczny rozwój zawodowy – możliwość podnoszenia kwalifikacji, nowe wyzwania, zdobywanie nowych doświadczeń
  • możliwość samorealizacji – wdrażanie własnych pomysłów,
  • pracę w miłej atmosferze

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544