Specjalista / Specjalistka ds. zakupu - branża FMCG
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, mazowieckie, Polska
AMIGO-HURT Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Firma AMIGO-HURT funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od blisko 30 lat i od początku specjalizuje się w ofercie i dystrybucji produktów sypkich. Obecnie nasza hurtownia zajmuje około 3600 m2 powierzchni hali, na której oferujemy blisko cztery tysiące osobnych pozycji produktowych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kategorią produktów
  • Negocjowanie cen zakupu i zamawianie towaru u dostawców
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Stałe monitorowanie i analiza rynku
  • Rozliczanie wszelkich zobowiązań producentów i dostawców względem Spółki
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Mile widziana znajomość branży FMCG
  • Znajomość rynku hurtowego
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność budowania stałych relacji
  • Praktyczne umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Zdolności analityczne oraz ukierunkowanie na realizację celów

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość pracy w ambitnym i rozwijającym się środowisku, które zapewni kandydatowi wyzwania i szansę na rozwój kariery
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy

  • Praca Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388