Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów i Planowania Materiałów
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Starion Poland Sp. z o.o.
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie i planowanie dostaw
  • nadzór nad dokumentacją dostaw
  • weryfikacja, kompletowanie i wprowadzanie dokumentów zakupowych
  • współpraca oraz stały kontakt z firmami współpracującymi i dostawcami
  • przygotowywanie dokumentów importowych, kontakt z Urzędem Celnym
  • przygotowywanie planów dostaw i monitorowanie ich terminowości
  • negocjowanie cen i przygotowywanie zamówień na zakupy produkcyjne jak i nieprodukcyjne
  • sporządzanie zleconych analiz, raportów oraz opracowań
  • kontrolowanie stanu magazynowego
  • czynny udział w comiesięcznych , półrocznych i rocznych inwentaryzacjach
  • dbałość o prawidłowy obieg korespondencji
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, logistyczne lub w trakcie studiów
  • znajomość MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min B2

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • kartę multisport oraz świadczenia z ZFŚS
  • owocowe środy, karty urodzinowe

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584