Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
  • Przysucha
Przysucha, Przysucha, mazowieckie, Polska
PW KRYSTIAN SP Z O O
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów zakupowych w ramach określonego budżetu, zgodnie z wymaganiami firmy,
  • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Współpraca z innymi działami w celu optymalizacji procesów zakupowych,
  • Wyszukiwanie i rozwój nowych dostawców oraz utrzymywanie doskonałych relacji z bieżącymi dostawcami, ciągłe obniżanie kosztów i usprawnianie procesów,
  • Przygotowywanie zapytań, analiz i negocjacji dotyczących konkretnych towarów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min.2-3 lata),
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B2,
  • Znajomości pakietu - MS Office, w szczególności Excel,
  • Dobrej organizacji pracy, zorientowania na realizację celów,
  • Umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych,
  • Zdolności analitycznego myślenia i otwartości na rozwiązywanie problemów.

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnej firmie oferującej unikatowe produkty i rozwiązania dedykowane firmom produkcyjnym z różnych branż,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania złożony z wynagrodzenia podstawowego oraz systemu premiowego,
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych,
  • Pracę w dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze z wysokimi standardami pracy,
  • Dostęp do najnowszego oprogramowania i zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy,
  • Przestrzeń do wdrażania nowych rozwiązań.

  • Praca Przysucha
  • Przysucha - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941