Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów - Biuro Zakupów Centralnych
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
STRABAG Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

Zadania

  • analiza kompletności wniosków zakupowych
  • wyszukiwanie nowych potencjalnych podwykonawców/ dostawców
  • sporządzanie i wysyłka zapytań ofertowych
  • prowadzenie negocjacji z podwykonawcami/ dostawcami wraz ze sporządzaniem protokołu z przeprowadzonych negocjacji
  • analiza zebranych ofert, tworzenie zestawień oraz porównań z otrzymanych ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność, samodzielność i rzetelność
  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość języka angielskiego i/ lub niemieckiego

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370