Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Crist S.A.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i dbanie o dobre relacje z dostawcami o międzynarodowym zasięgu,
  • pozyskiwanie i porównywanie ofert, negocjowanie cen i warunków dostaw,
  • optymalizacja kosztów zakupu i zapasów magazynowych,
  • analizowanie rynku i poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • nadzór i koordynacja zamówień, terminowości dostaw.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację biznesową,
  • kreatywność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonej pracy,
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w grupie,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w zakupach stali lub wyposażenia statków.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań nad innowacyjnymi projektami,
  • możliwość realizacji autorskich pomysłów,
  • stabilną współpracę,
  • możliwość ubezpieczenia zbiorowego,
  • dogodną lokalizację biura,
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Specjalista ds. reklamy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544