Specjalista/Specjalistka ds. Zakupów
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Trident BMC Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Trident BMC Sp. z o.o. to międzynarodowa firma, świadcząca usługi inżynierskie, wykonawcze i serwisowe dla najbardziej znanych armatorów, stoczni i klientów offshore z całego świata. Dostarczamy rozwiązania w zakresie wnętrz statków, systemów okrętowych, rozwiązań elektromechanicznych oraz automatyki i sterowania.

Opis stanowiska:

  • składanie zapytań ofertowych i wybór dostawców,
  • uzgadnianie warunków handlowych - negocjacje z dostawcami,
  • składanie zamówień,
  • podpisywanie umów,
  • administracja zamówień w systemie ERP,
  • kontrola terminowości zamówień i dostaw,
  • prowadzenie reklamacji u dostawców,
  • udział w spotkaniach biznesowych z kontrahentami,
  • analizowanie rynku i wdrażanie nowych dostawców,
  • zarządzanie dostawcami (kwalifikacja i ocena),
  • aktywna współpraca z pozostałymi działami w celu planowania i realizowania zakupów w ramach projektów.

 Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe w obszarze zakupów, handlu zagranicznego, ekonomii, zarządzania lub pokrewnych,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w dziale zakupów lub/i branży stoczniowej,
  • elastyczność i otwartość na nowe zadania,
  • dokładność i terminowość,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • język angielski minimum na poziomie  B2.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy zdalnej i elastycznego czasu pracy,
  • ciekawe wyzwania,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy w inspirującym i dobrze zgranym zespole,
  • koszyk benefitów (m.in. pizza day, możliwość skorzystania z karty sportowej, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego)

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838