Specjalista/Specjalistka ds. zakupów
  • Kraków
Kraków, Kraków, mazowieckie, Polska
HAYS
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1186409

W związku z rozwojem naszego klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe, kierunki inżynieryjne
  • Język angielski poziom min. B1
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office

Obowiązki:
  • Przygotowanie zapytań ofertowych na dostawę urządzeń lub wykonanie usług do dostawców krajowych i zagranicznych.
  • Przygotowanie zamówień do dostawców.
  • Weryfikacja potwierdzeń zamówień, sprawdzanie zgodności z ofertą.
  • Negocjacje ceny z dostawcami i wykonawcami.
  • Ustalanie warunków handlowych z dostawcami.
  • Kompletowanie dokumentacji powykonawczej do zamawianych urządzeń.
  • Archiwizacja dokumentów zakupowych.
  • Prowadzenie bazy dokumentów do stałych zakupów, powtarzalnych.
  • Przygotowywanie oświadczeń od dostawców.
  • Koordynowanie terminów dostaw urządzeń do magazynu, jak i na obiekty.
  • Zgłaszanie dostaw na obiekty do działu Administracyjnego firmy poprzez zdarzenie CRM, potwierdzanie dostaw na obiekty.
  • Wyszukiwanie alternatywnych rozwiązań w przypadku zagrożenia terminów dostaw.
  • Budowanie bazy dostawców.
  • Obsługa gwarancyjna zamawianych w ramach projektów urządzeń.
  • Współpraca z pracownikami w dziale oraz pozostałymi działami firmy.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych.

Kontrakt:
  • Umowa o pracę
  • Lokalizacja: Niepołomice
  • Pakiet benefitów

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851