Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
  • Warszawa, Bielany
mazowieckie, Warszawa, Bielany, mazowieckie, Polska
JUAN Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Planowanie, koordynowanie i realizacja procesów zakupowych w firmie.
  • Negocjowanie warunków handlowych z dostawcami oraz budowanie długoterminowych relacji.
  • Monitorowanie rynku dostawców i analizowanie ofert.
  • Kontrola stanów magazynowych oraz dbałość o utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości dostaw i optymalizacji kosztów.
  • Uczestnictwo w targach w kraju i za granicą
  • Analiza oraz śledzenie trendów rynkowych w branży meblarskiej.

Wymagania
  • Znajomość rynku materiałów i akcesoriów meblowych.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub w branży meblowej.
  • Umiejętność negocjacji oraz budowania trwałych relacji z dostawcami.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel.
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080