Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów – Projekty Inwestycyjne
  • Chełm
Chełm, Chełm, lubelskie, Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Cementownia Chełm, możliwe inne miejsce pracy

Forma współpracy: Umowa o pracę

Twoje zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie dokumentacji pod zapytania ofertowe zgodnie z procedurami zakupowymi firmy;
  • Analiza rynku i wyszukiwanie potencjalnych Dostawców;
  • Sporządzanie zestawień i analiz ofert;
  • Generowanie zamówień zakupu;
  • Administracyjna obsługa procesów zakupowych;
  • Administracyjna obsługa narzędzi związanych z Działem Zakupów;
  • Nadzorowanie realizacji dostaw, inicjowanie działań korygujących;
  • Tworzenie dokumentacji związanej z zakupami (raporty, zestawienia, analizy);
  • Współpraca z Klientem wewnętrznym w zakresie realizacji zamówień;
  • Wsparcie dla Interesariuszy w procesie zakupowym.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne/ zarządzanie/ ekonomia;

  • Doświadczenie w obszarze negocjacji/ łańcucha dostaw/ zakupów;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);

  • Mile widziana znajomość SAP;

  • Prawo jazdy kat. B oraz otwartość na wyjazdy służbowe;

  • Zdolność do rozwijania i utrzymywania relacji biznesowych na wszystkich poziomach organizacji;

  • Umiejętność skutecznej współpracy z ludźmi, którzy mają odmienne poglądy.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in.,

    • prywatna opieka medyczna LuxMed dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • karty sportowe Fit Profit i możliwość uczestnictwa w Pracowniczych Klubach Sportowych,
    • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny,
    • dostęp do platformy My Benefit, która co roku zasilana jest środkami pieniężnymi przez Pracodawcę i na której możesz robić zakupy w preferencyjnych cenach,
    • dodatkowy dzień wolny z okazji Barbórki,
    • jeżeli jesteś Rodzicem gwarantujemy dodatkowy dzień wolny ekstra w celu sprawowania opieki nad pociechą. Dla świeżo upieczonych Rodziców finansujemy wyprawkę tzw. „becikowe”
    • dofinansowanie do okularów,
    • programy szkoleniowe realizowane online i stacjonarnie,
    • atrakcyjny system nagród: nagrody jubileuszowe, nagrody za osiągnięcia półrocza, nagrody roku,
    • pomoc w postaci zapomogi finansowej w trudnej sytuacji życiowej.

  • Praca Chełm
  • Chełm - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392