Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Centrum Respo
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas i o ofercie:

Centrum Respo to dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna. Wciąż powiększamy nasz zespół – potrzebujemy ludzi kreatywnych, zmotywowanych do działania, zaangażowanych w to, co robią i chętnych do kreowania rzeczywistości dookoła siebie.

Jako Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za codzienny kontakt telefoniczny z naszymi pacjentami.

W Respo cenimy sobie relacje dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Zależny nam na osobach, które posiadają zarówno kompetencje oczekiwane w danym obszarze, ale też podzielają nasze wartości. Dołączając do nas będziesz mieć okazję przekonać się na własne oczy, że kluczem do naszego sukcesu są przede wszystkim świetni ludzie.

Proces rekrutacji będzie składał się z następujących etapów:

  1. Wykonanie testu merytorycznego
  2. Spotkanie online z HR
  3. Spotkanie online z Managerem Teamu Diety

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży jako warunek konieczny
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności sprzedażowe, nastawione na budowanie relacji z klientem
  • znajomość zagadnień i trendów Customer Experience
  • nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta
  • doświadczenie w formie zdalnej

Obowiązki

  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbanie o najwyższy poziom satysfakcji Klienta
  • kontakt telefoniczny z klientami (nastawiony na generowanie sprzedaży)
  • ścisła współpraca z resztą zespołu

Oferujemy:

  • 20 dni płatnej przerwy w pracy i dodatkowy dzień wolny w urodziny:)
  • przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie do pakietu Medicover i Multisport
  • sprzęt firmowy
  • stabilna współpraca

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567