Specjalista / Specjalistka ds. Wsparcia IT i Administracji Systemów
  • Kraków, Prądnik Czerwony
małopolskie, Kraków, Prądnik Czerwony, małopolskie, Polska
Conrad Electronic Sp. z o.o.
18. 10. 2024

Conrad to jeden z największych dostawców dla przemysłu w zakresie elektroniki, techniki instalacyjnej oraz rozwiązań dla służb utrzymania ruchu. Nasz asortyment obejmuje ponad 1 000 000 produktów, w tym m.in. przyrządy pomiarowe, zasilacze, elementy techniki lutowniczej, podzespoły elektroniczne, komponenty aktywne i pasywne, elementy elektromechaniki, automatyki, pneumatyki, narzędzia, a także kable, materiały montażowe, urządzenia warsztatowe i wiele więcej. Jako profesjonalny partner biznesowy koncentrujemy się na połączeniu najlepszych produktów oraz kompleksowych usług w jednym miejscu.
Twoje obowiązki:

  • Obsługa i wsparcie użytkowników systemów oraz aplikacji biurowych
  • Zarządzanie sprzętem IT: konserwacja i zakup nowego sprzętu
  • Instalacja oprogramowania i sprzętu
  • Zarządzanie budżetem na sprzęt informatyczny
  • Administracja infrastrukturą serwerową i sieciową
  • Monitoring systemów, zapobieganie awariom, tworzenie kopii zapasowych
  • Dokumentacja techniczna
  • Współpraca z dostawcami usług telekomunikacyjnych i prowadzenie szkoleń IT
  • Aktualizacje systemowe i oprogramowania
  • Udział w projektach optymalizacyjnych i poprawa cyberbezpieczeństwa

Nasze oczekiwania:

  • Samodzielność w pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie IT
  • Minimum 2 lata doświadczenia w podobnej roli
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek
  • Znajomość systemów Windows, Android, iOS
  • Znajomość sieci LAN, WAN i doświadczenie w zarządzaniu usługami IT
  • Znajomość technologii i protokołów sieciowych

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889