Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia IT (Helpdesk)
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
MAZOWIECKI PORT LOTNICZY WARSZAWA-MODLIN sp. z o.o.
23. 5. 2024

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Zabbix
  • Linux
  • Microsoft Excel

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja stacji roboczych, instalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego na komputerach użytkowników
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników, przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń technicznych
  • Diagnostyka i drobna naprawa sprzętu biurowego (laptopy, komputery PC, drukarki)
  • Utrzymanie funkcjonowania systemu informatycznego, inwentaryzacja sprzętu informatycznego
  • Obsługa logistyczna w zakresie relokacji i instalacji sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oprogramowania użytkowego u użytkowników
  • Pomoc dla użytkowników systemów
  • Instalacja dodatkowego oprogramowania zgodnie z zapotrzebowaniem użytkowników
  • Szkolenie użytkownika w zakresie systemów IT
  • Wsparcie specjalistów ds. IT

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze IT/Helpdesku
  • Znajomość systemów Windows, Linux,VMware
  • Znajomość umiejętność rozwiązywania problemów komputerów wpiętych do AD
  • Znajomość zagadnień sieciowych (tj.: funkcjonowanie protokołu TCP/IP v4, VLAN, Sieci WAN, LAN)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Opiekę medyczną.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Port Lotniczy Warszawa/Modlin znajduje się zaledwie 37 kilometrów od centrum Warszawy, w pobliżu drogi ekspresowej S7 i linii kolejowej Warszawa-Modlin.

Lotnisko Warszawa/Modlin to port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony Lotniska.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez MAZOWIECKI PORT LOTNICZY WARSZAWA-MODLIN sp. z o.o. z siedzibą w: gen. Wiktora Thommee 1A, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: praca@modlinairport.pl.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157