Specjalista / Specjalistka ds. windykacji
  • Warszawa, ul. Langego 3
mazowieckie, Warszawa, ul. Langego 3, mazowieckie, Polska
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mokotów”

Administracja Osiedla „Domaniewska II” w Warszawie

Ogłasza konkurs na stanowisko

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

  • Monitorowanie terminów płatności

  • Kontaktowanie się z Mieszkańcami w celu ustalenia terminów spłaty zobowiązań

  • Przygotowywanie wezwań do zapłaty oraz monitów dla Mieszkańców

  • Negocjowanie i uzgadnianie planów spłat z dłużnikami

  • Rejestrowanie i aktualizowanie informacji dotyczących długów w systemie

  • Przygotowywanie raportów dotyczących wyników windykacji

  • Prace administracyjne, takie jak archiwizowanie dokumentacji windykacyjnej

Wymagania
  • Co najmniej 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku- doświadczenie

    w obsłudze wierzytelności na etapie postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne w celu skutecznej odzyskiwania należności
  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, dyskrecja
  • Motywacja do osiągania celów i dążenie do sukcesu w windykacji
  • Profesjonalizm i etyka pracy, zachowanie poufności informacji

Sposób zatrudnienia: zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pełen etat)

Proponowane wynagrodzenie: 6500-7500 brutto

Aplikację należy można składać osobiście w siedzibie Administracji Osiedla „Domaniewska II” (ul. Langego 3, Warszawa) lub skorzystać z opcji „szybkiej aplikacji”.

Termin składania CV do 15.10.2024r

Oferujemy

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116