Specjalista / Specjalistka ds. wdrażania funduszy europejskich
  • Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój, Rabka-Zdrój, małopolskie, Polska
Fundacja Rozwoju Regionu Rabka
24. 9. 2024

Fundacja Rozwoju Regionu Rabka (FRRR) jest organizacją pozarządową działającą od ponad 26 lat. Głównym naszym celem jest wsparcie inicjatyw służących postawom przedsiębiorczym. Wspieramy finansowo, doradczo i szkoleniowo przedsiębiorców, jak i osoby pragnące założyć własną działalność gospodarczą oraz podmioty ekonomii społecznej, poprzez realizację wielu projektów pożyczkowych, dotacyjnych, szkoleniowych i doradczych, współfinansowanych z UE.

Działamy na terenie całego woj. małopolskiego. Główną siedzibą jest Rabka-Zdrój. Biura terenowe mamy w Krakowie, Tarnowie, Nowym Targu i Limanowej.

Jesteśmy jednym z najsprawniejszych realizatorów projektów unijnych w Małopolsce, a na Podhalu rozpoznawalną i darzoną dużym zaufaniem sprawdzoną marką.

Zespół, do którego możesz aplikować, specjalizuje się we wdrażaniu projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. Realizujemy duże, operatorskie projekty, obejmując wsparciem po kilkaset podmiotów.

Zakres obowiązków

  • informowanie o zasadach udziału w projektach realizowanych przez FRRR;
  • współpraca z Klientem w ścieżce udziału w projekcie;
  • rozliczanie udzielonego dofinansowania (weryfikacja kompletności, spójności dokumentów, spełnienie warunków korzystania z BUR, warunków dofinansowania określonych w szczególności w PSF, weryfikacja intensywności wsparcia);
  • monitorowanie prawidłowości wykorzystania dofinansowania przez Klientów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe;
  • bardzo dobrej obsługi aplikacji biurowych
  • otwartość na wiedzę i ludzi;
  • inicjatywy i pomysłowości.

Poszukujemy

  • Osoby, która woli pracować mądrze niż ciężko :)

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • rozwój zawodowy w najlepszym zespole wdrażającym EFS+ w woj. małopolskim;
  • pełne szkolenie w zakresie tematyki objętej stanowiskiem pracy;
  • otwartość na nowych członków zespołu;
  • jasne i przejrzyste zasady działania w zespole;
  • dofinansowanie do dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego LUXMED.

  • Praca Rabka-Zdrój
  • Rabka-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836