Specjalista/Specjalistka ds. Uruchomień
  • Murowana Goślina, poznański, wielkopolskie
Murowana Goślina
Solaris Bus & Coach
22. 5. 2024

Aktualnie poszukujemy kandydatów w BOLECHOWIE na stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Uruchomień

Twoje zadania:

  • podłączanie zasilania w pojeździe oraz kontrolę elektryczną pojazdu,
  • programowanie i kalibracja urządzeń elektronicznych silnika, skrzyni biegów i ogrzewania, klimatyzacji oraz innych podzespołów,
  • uruchamianie podzespołów w pojeździe,
  • uruchamianie systemów dodatkowych: monitoring, tablice kierunkowe, nagłośnienie.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe (elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka),
  • doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętności związane z konfiguracją sieci ethernetowych, uruchomieniem monitoringu przemysłowego, urządzeń audio, GPS, GSM będą dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej (6.00-14.00, 15.00-23.00).

Oferujemy:

  • premię roczną,
  • dofinansowanie wakacji,
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
  • pracowniczy program emerytalny – dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
  • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie,
  • karta sportowa – Multisport/Medicover Sport,
  • program poleceń pracowników – bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika),
  • parking dla pracowników,
  • przyzakładowy żłobek – zlokalizowany obok siedziby firmy.

Link do składania CV: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=72a12d314d89446085b902d47ebf2b09

  • Praca Murowana Goślina
  • Murowana Goślina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018