Specjalista/ Specjalistka ds. umów
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
24. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja umów z zamawiającymi w zamówieniach publicznych,
  • przygotowywanie i negocjowanie umów podwykonawczych,
  • sporządzanie wzorów umów obowiązujących w spółce,
  • przygotowywanie papierowych/elektronicznych wersji umów i nadzór nad ich obiegiem,
  • archiwizowanie umów w systemach firmy, w rejestrach umów i w archiwum,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe administracyjne lub prawnicze,
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wielozadaniowość,
  • uważność,
  • gotowość do nauki i otwartość na współpracę na różnych poziomach,
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office w szczególności edytorów tekstów i arkuszy kalkulacyjnych, formatowania dokumentów itp.,
  • dobra/bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • znajomość programu Webcon

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach,
  • prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe,
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań.

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544