Specjalista / Specjalistka ds. Ubezpieczeń – Dział Klienta Detalicznego
  • Gdańsk, Oliwa
pomorskie, Gdańsk, Oliwa, pomorskie, Polska
Punkta
28. 5. 2024

Lider w branży pośrednictwa ubezpieczeniowego i sprzedaży produktów finansowych.

Multiagencja, która od ponad 10 lat prężnie działa na polskim rynku ubezpieczeniowym. Przewagą naszej firmy są ludzie z bogatym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej oraz systemy IT, które realnie pomagają naszym Partnerom i Klientom w osiąganiu wymiernych efektów. Za rozwojem naszej firmy stoi solidny zagraniczny fundusz inwestycyjny z aktywami przekraczającymi 2,8 mld funtów.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta
  • Sprzedaż ubezpieczeń w siedzibie klienta
  • Administracja dokumentów
  • Weryfikacja merytoryczna dokumentów ubezpieczeniowych
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, konsekwentność w działaniu
  • Sprawna obsługa programu MS Office

Mile widziane :)

  • Uprawnienia OFWCA
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe

Benefity

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080