Specjalista / Specjalistka ds. Trade Marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i wdrażanie komunikacji dla marek sklepów Inmedio i Relay
  • Opracowywanie i wdrażanie materiałów komunikacji marketingowej we wszystkich kanałach komunikacji, w szczególności materiałów POS
  • Opracowywanie i wdrażanie komunikacji sezonowej
  • Działania marketingowe dla marek własnych firmy (opakowania, kreacja, materiały promocyjne w punktach sprzedaży i mediach)
  • Proces weryfikacji i rejestracji znaków towarowych firmy
  • Projektowanie i produkcja wewnętrznych materiałów marketingowych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie projektowania i produkcji materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • Znajomość obszaru marek własnych w zakresie rejestracji znaków towarowych i wzorów przemysłowych
  • Znajomość obszaru Trade Marketingu
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych
  • Umiejętność koordynacji prac firm i podwykonawców
  • Zdolność merytorycznej oceny projektów graficznych
  • Znajomość trendów w zakresie projektowania grafik
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Możliwości rozwoju
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584