Specjalista / Specjalistka ds. Technicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Apteka Gemini
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa zgłoszeń w zakresie stanu technicznego lokali użytkowych, instalacji oraz wyposażenia,
  • Współpraca z wykonawcami, zespołem i innymi działami w zakresie usuwania powstałych usterek technicznych,
  • Rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w lokalach oraz w zakresie drobnych prac remontowych i inwestycyjnych,
  • Koordynowanie prac wykonawców, tworzenie harmonogramów przeglądów i serwisów,
  • Kontrola rozliczeń z wykonawcami i akceptacja faktur kosztowych,
  • Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zespołu technicznego.

WYMAGANIA:
  • Praktyczna, podstawowa wiedza ogólnobudowlana i techniczna w zakresie nieruchomości,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Obowiązkowość, samodzielność w organizowaniu pracy,
  • Komunikatywność na wysokim poziomie,
  • Umiejętność współpracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor,
  • Pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Pracę w Centrali firmy w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544