Specjalista/Specjalistka ds. szpitali
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
3. 10. 2024

zatrudni w Dziale Szpitali Klinicznych, na stanowisko:

Podstawowe zadania i zakres odpowiedzialności:

  • prowadzenie spraw związanych z umowami z podmiotami leczniczymi w zakresie kształcenia przed- i podyplomowego w zawodach medycznych, w tym m.in. przygotowywanie projektów umów i aneksów, a także sporządzanie sprawozdań i rozliczeń zgodności wystawionych faktur
  • weryfikacja sprawozdań podmiotów leczniczych, podlegających akceptacji w Systemie Statystyki w Ochronie Zdrowia
  • zarządzanie planami finansowymi podmiotów leczniczych
  • współpraca i prowadzenie korespondencji z podmiotami leczniczymi oraz innymi jednostkami
  • przygotowywanie materiałów na posiedzenia Senatu
  • prowadzenie spraw związanych z aktualizacją statutów jednostek, dla których Uczelnia pełni funkcję podmiotu tworzącego
  • koordynacja spraw związanych z dotacjami na zakupy inwestycyjne i inwestycje budowlane oraz planowanie budżetów dla jednostek podlegających Uczelni
  • obsługa elektronicznego systemu obiegu dokumentów oraz archiwizacja dokumentacji

Wymagane doświadczenie i wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe o profilu administracyjnym lub ekonomicznym
  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów umów/aneksów
  • znajomość zagadnień z zakresu finansów publicznych
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows oraz pakietu MS Office

Mile widziane:

  • ogólna znajomość Ustawy o działalności leczniczej oraz Ustawy Prawo szkolnictwie wyższym i nauce
  • zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom umiejętności społecznych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego w sektorze publicznym
  • pakiet świadczeń socjalnych (kartę uprawniającą do zakupu usług sportowo-kulturalnych, dofinansowanie do wypoczynku i inne)

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521