Specjalista / Specjalistka ds. szkoleń (branża kosmetyczna)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
18. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń produktowo-makijażowych na terenie Polski i za granicą w formie online i offline
  • analizowanie i realizacja potrzeb szkoleniowych w oparciu o cele biznesowe organizacji,
  • współpraca z działami handlowymi podczas ustalania kalendarza planowanych szkoleń dla partnerów biznesowych
  • tworzenie rozwiązań edukacyjnych mających na celu wzrost sprzedaży stałego asortymentu marki
  • przeprowadzanie warsztatów makijażowych
  • przygotowywanie prezentacji szkoleniowych, opracowywanie argumentów sprzedażowych, poszukiwanie nowych, oryginalnych form edukacyjnych
  • proponowanie nowych rozwiązań mających na celu wzrost wiedzy makjażowo-produktowej wśród pracowników firmy
  • udział w targach beauty i eventach w roli makijażysty, prelegenta
  • logistyka przeprowadzanych szkoleń (rezerwacje hoteli, kontakt z przedstawicielami handlowymi)

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość branży beauty i stałe śledzenie jej trendów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w szczególności związanego z branżą beauty (swobodne komunikowanie się i prowadzenie szkoleń)
  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny
  • umiejętność wykonywania makijażu
  • wysoka kultura osobista,
  • zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • umiejętność wystąpień publicznych
  • prawo jazdy kat. B, oraz gotowość do licznych podróży służbowych w kraju i za granicą

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • kartę MultiSport i dostęp do platformy rozwojowej MultiLife
  • podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach
  • zniżki pracownicze na produkty
  • pracę w zgranym zespole specjalistów
  • udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a ?

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045