Specjalista / Specjalistka ds. systemu zarządzania jakością - Audytor
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gofarm Sp. z o.o. sp.k.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych (dostawcy/podwykonawcy)
  • Nadzór nad realizacją działań następczych w wyniku przeprowadzonych audytów zewnętrznych
  • Opracowywanie dokumentacji audytowej
  • Opracowywanie procedur, instrukcji, formularzy, w tym w obszarze laboratorium Gofarm
  • Nadzór nad aktualnością dokumentacji systemowej oraz mających zastosowanie wymagań prawnych
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych (w tym szkolenia dla nowych pracowników oraz szkolenia okresowe)
  • Kwalifikacja urządzeń w obszarze laboratorium Gofarm
  • Zapewnienie i nadzór nad integralnością danych w obszarze laboratorium Gofarm
  • Udział w procesie kwalifikacji dostawców
  • Przeprowadzanie analiz trendów
  • Przygotowanie do oraz udział w audytach/inspekcjach organów nadzoru, jednostek, klientów
  • Realizacja działań poaudytowych w następstwie audytów III-ciej strony

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, biotechnologiczne, chemiczne lub pokrewne)
  • Znajomość wymagań Prawa Farmaceutycznego, wymagań GMP dla produktów leczniczych, wymagań rozporządzenia MDR (rozporządzenie 2017/745 dotyczące wyrobów medycznych) oraz norm ISO 9001, ISO 13485, ISO 22716
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów u dostawców/podwykonawców w roli audytora wiodącego
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie nadzorowania dokumentacji SZJ
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych jak i zagranicznych
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, systematyczność i dokładność
  • w opracowywaniu dokumentacji
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów
  • Wysokie kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne zadania oraz możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie nauki/doskonalenia języka angielskiego
  • Karty multisport
  • Imprezy integracyjnę
  • Dodatkowe dni wolne
  • Inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. systemu zarządzania jakością, audytor będzie uczestniczył w utrzymaniu zgodności z mającymi zastosowanie wymaganiami systemu zarządzania jakością Gofarm, a także odpowiedzialny będzie za przeprowadzanie audytów zewnętrznych (podwykonawcy/dostawcy) i wewnętrznych

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Audytor Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584