Specjalista / Specjalistka ds. Systemów Zarządzania Jakością
  • Oleśnica
Oleśnica, Oleśnica, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
8. 6. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemu zapewnienia jakości (BRC PM, ISO 9001, FSC)
  • Monitorowanie i optymalizacja systemu jakości
  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją audytów wewnętrznych
  • Inicjowanie działań korygujących na podstawie wyników audytów
  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości
  • Ścisła współpraca z Pełnomocnikiem SZJ oraz innymi działami w zakresie jakości
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu zarządzania jakością
  • Minimum 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedzy z zakresu standardów BRC Packaging Materials, ISO 9001, FSC
  • Sprawnej analizy problemów jakościowych
  • Skutecznej komunikacji w języku angielskim na poziomie B2
  • Znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Kartę Multisport
  • Karty przedpłacone na Święta
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet medyczny PZU
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity dla Twojej rodziny, w tym dofinansowanie wakacji dla dzieci
  • Integracyjne pikniki rodzinne, bo u nas liczy się atmosfera

  • Praca Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851