Specjalista / Specjalistka ds. Systemów Comarch ERP
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
KOTRAK S.A.
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • Comarch ERP XL

technologies-optional :

  • SQL
  • SQL Server

about-project :

  • Poszukujemy ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie, utrzymanie oraz rozwijanie infrastruktury opartej na produktach i technologiach firmy Comarch S.A. Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje umiejętności mogą rozwijać się na kilka różnych sposobów, to ta oferta jest dla Ciebie. Umożliwimy Ci dokonanie wyboru ścieżki kariery w zależności od Twoich umiejętności i preferencji.
  • Dołącz do naszego #KotrakTeam i współpracuj z najlepszymi!

responsibilities :

  • Poniżej przedstawiamy główne zadania i korzyści rozwojowe w zależności od wybranego kierunku:
  • Helpdesk I linia wsparcia
  • Rozwiązywanie incydentów powiązanych z systemami ERP,
  • Analiza przyczyn powstania problemów,
  • Koordynowanie naprawy błędów,
  • Przygotowywanie odpowiednich procedur,
  • Testowanie zmian oraz nowych wersji na środowiskach testowych,
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie zgłoszenia błędów i awarii dotyczących oprogramowania ERP,
  • Współpraca z pozostałymi Działami IT w ramach realizowanego wsparcia dla Użytkowników.
  • Helpdesk II linia wsparcia
  • Analiza, diagnoza i rozwiązywanie problemów przekazywanych przez I linię wsparcia,
  • Współpraca z 3 linią wsparcia - developerami i architektami aplikacji przy rozwiązywaniu incydentów,
  • Utrzymanie systemów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Uczestniczenie w projektach związanych z rozbudową systemów i aplikacji,
  • Dzielenie się wiedzą poprzez organizację warsztatów i szkoleń.

requirements-expected :

  • Doświadczenie w obszarze obsługi systemów Comarch ERP XL lub Comarch ERP OPTIMA – jako użytkownik, wdrożeniowiec lub administrator
  • Znajomość procesów biznesowych w przedsiębiorstwach
  • Umiejętność współpracy z klientem
  • Chęci do poszerzania wiedzy
  • Komunikatywność, cierpliwość
  • Umysł analityczny, zwracasz uwagi na szczegóły
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

offered :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w środowisku, gdzie wartością są umiejętności i zaangażowanie pracowników
  • Możliwość pracy hybrydowej

benefits :

  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pakiety sportowe MultiSport
  • prywatna opieka medyczna PZU
  • zajęcia z j. angielskiego
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848