Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik
18. 9. 2024

Hanipol F.H. od ponad 30 lat zajmuje się importem, produkcją i sprzedażą upominków i art. dekoracji wnętrz. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami i agencjami reklamowymi na całym świecie.
Twój zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Obsługę zamówień klienta w systemie.
  • Uczestnictwo w targach w Europie i na Świecie oraz organizację spedycji do dystrybutorów.

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku handlowym. Mile widziane w handlu międzynarodowym.
  • Język Angielski na poziomie Zaawansowanym (Warunek konieczny który będzie weryfikowany)
  • Bardzo dużym plusem jest znajomość języka Hiszpańskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym. Nie jest to jednakże warunek konieczny.
  • Mile widziane dodatkowe języki: francuski, rosyjski, włoski.
  • Posiadanie zdolności handlowych.
  • Doświadczenie z procedurami handlu międzynarodowego - mile widziane.
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy.
  • Optymizm i energia życiowa.
  • Ambicja i zaangażowanie.
  • Śmiałość, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń - oprócz wynagrodzenia podstawowego prowizja od sprzedaży.
  • Podróże służbowe na targi i w odwiedziny klientów w różne ciekawe miejsca na świecie.
  • Praca w trybie stacjonarnym w klimatyzowanym biurze (brak możliwości pracy zdalnej ze względu na specyfikę współpracy z działem graficznym i magazynem).
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi.
  • Parking dla pracowników.

  • Praca Sosnowiec
  • Specjalista ds. Sprzedaży Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zakupów Sosnowiec
  • Specjalista ds. marketingu Sosnowiec
  • Specjalista ds. ofertowania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zarządzania Sosnowiec
  • Specjalista ds. Eksportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. transportu Sosnowiec
  • Specjalista ds. HR Sosnowiec
  • Specjalista ds. turystyki Sosnowiec
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584