Specjalista/ Specjalistka ds. Sprzedaży w Terenie - Warszawa/Legionowo
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Masovian Voivodeship, Polska
Philip Morris International
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Przejrzysty system wynagrodzeń: podstawa (nie mniej niż 5850 zł brutto) + premia

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie dostępności, widoczności i komunikacji naszych produktów w punktach sprzedaży detalicznej
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi
  • Szkolenie i wsparcie detalistów w zakresie sprzedaży naszych produktów
  • Negocjacja umów handlowych i ustalanie warunków współpracy z klientami na swoim terenie
  • Realizacja celów biznesowych, przyczyniając się do zwiększania udziałów rynkowych produktów Philip Morris

Wymagania

  • Masz doświadczenie we współpracy z klientami B2B (mile widziane doświadczenie w branży FMCG)
  • Wiesz, jak budować i utrzymywać relacje biznesowe
  • Wiesz, co to badanie potrzeb oraz lejek sprzedażowy
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B (min. 1 rok)
  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub status studenta/studentki

Benefity

  • Służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Prywatna opieka medyczna
  • Platforma do nauki języków obcych
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program emerytalny: dodatkowe 4% przelewane na konto emerytalne
  • Karta lunchowa (270 zł co miesiąc)
  • Prezenty z okazji ważnych wydarzeń życiowych
  • Program rekomendacji pracowników
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Dofinansowanie pakietów startowych w zawodach sportowych

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567