Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w sklepie internetowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
AB FOTO Sp. z o.o.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień internetowych ze sklepu www.abfoto.pl oraz z Allegro.pl zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa klienta detalicznego z kanałów online: telefoniczna, mailowa
  • Doradztwo
  • Przygotowanie ofert handlowych dla klienta
  • Prezentacja, promowanie nowych technologii, wystawianie i aktualizacja opisu przedmiotów na Allegro.pl
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta
  • Nadzór nad poprawnością realizacji zamówień, reklamacji, zwrotów od klienta
  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie w obsłudze klienta na infolinii w dziale obsługi klienta w sklepie internetowym
  • Komunikatywność i pozytywne otwarte nastawienie do ludzi
  • Minimum półroczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze i realizacji zamówień w sklepie internetowym
  • Mile widziana znajomość panelu Allegro, Shoper
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  • Obsługa komputera (Word, Excel)
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Otwartość, kreatywność
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Odpowiedzialność, rzetelność, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów w sprzedaży
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie
  • Przyjazne środowisko pracy, miłą atmosferę oraz odpowiednie narzędzia pracy
  • Stabilne miejsce pracy w firmie z ponad 20-letnią historią na rynku Polskim, w nowym biurze, w siedzibie firmy w Warszawie na ul. Aleje Jerozolimskie 176
  • Rozbudowany system szkoleń specjalistycznych
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów, projektów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544