Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży w salonie Orange
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
GTI SP. Z O.O.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Pabianice (ul. Zamkowa)

Twój zakres obowiązków

  • oferowanie pełnej gamy usług i produktów Orange Polska
  • realizowanie wyznaczonych planów
  • zajmowanie się wsparciem posprzedażowym Klientów
  • dbanie o standardy obsługi
  • aktualizowanie i poszerzanie swojej wiedzy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w sprzedaży
  • chęć do nauki i motywację do pracy
  • takie cechy, jak zorientowanie na realizację wyniku i komunikatywność

To oferujemy

  • stabilna praca wraz z umową o pracę
  • składowe wynagrodzenia: podstawa - 5 000 zł brutto, po okresie wdrażania (maks. po 2 mc): 5 800 zł brutto, ponadto premie sprzedażowe - w zależności od wyników sprzedaży, dla salonów zlokalizowanych w miejscowościach liczących poniżej 25 tys. mieszkańców wynoszące dla stanowiska specjalisty ds. sprzedaży ok. 600 zł brutto średnio miesięcznie, z potencjałem osiągnięcia lepszych wyników
  • profesjonalne szkolenia i stały rozwój
  • awanse wewnętrzne

  • Praca Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851