Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży rozwiązań technicznych
  • Byków
dolnośląskie, Byków, dolnośląskie, Polska
Praca.pl
11. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie relacji z klientami w branży technicznej;
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi i doradztwa technicznego;
  • Analiza potrzeb klientów oraz elastyczność w dostosowywaniu odpowiednich rozwiązań;
  • Udział w targach branżowych oraz innych wydarzeniach.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższe, mile widziane techniczne;
  • Znajomości technik sprzedaży;
  • Umiejętność oferowania;
  • Znajomości języka angielskiego - na poziomie komunikatywnym;
  • Prawa jazdy kat. B;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B z ryczałtowym wynagrodzeniem;
  • Premię uzależnioną od wyników;
  • Szkolenia;
  • Prywatna opieka medyczna.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289