Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży na Allegro
  • Buczkowice
Buczkowice, Buczkowice, Śląskie, Polska
LARIX Janusz Pieła S. K. A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie i zarządzanie ofertami na platformie Allegro.
  • Monitorowanie rynku i analiza trendów sprzedażowych.
  • Zarządzanie sprzedażą na portalu Allegro.
  • Wdrażanie działań zwiększających widoczność ofert, pozycjonowanie, trafność oraz konwersję.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Obsługa transakcji sprzedaży online oraz dbałość o satysfakcję klienta.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży online, preferowane doświadczenie na platformie Allegro.
  • Znajomość narzędzi i strategii sprzedażowych na Allegro.
  • Umiejętność obsługi transakcji sprzedaży i nadzoru nad ich przebiegiem.
  • Profesjonalne podejście do obsługi klienta.
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela.
  • Samodzielność, orientacja na osiąganie wyników.
  • Komunikatywność i zdolność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń obejmujący stałą pensję oraz premie/prowizje (ustalane na spotkaniu).
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze.

  • Praca Buczkowice
  • Buczkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544