Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży mieszkań
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Ippon Group Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prezentacja oraz sprzedaż aktualnych mieszkań z portfolio dewelopera
  • odpowiadanie na zapytania klientów (e-mailowe, telefoniczne)
  • udział w charakterze pełnomocnika w czynnościach notarialnych przy zawieraniu: umów deweloperskich, umów ustanowienia odrębnej własności lokali i przeniesienia ich własności, aneksów, cesji itd.
  • kompletowanie i uzupełnianie dokumentacji niezbędnych do zawarcia umowy, w tym oświadczeń dla klientów kredytowych
  • bieżący kontakt z klientem, prowadzenie go przez cały proces sprzedaży mieszkania – od przedstawienia oferty, po podpisanie umowy rezerwacyjnej, umowy deweloperskiej, aż do umowy przeniesienia własności lokalu
  • koordynacja czynności mających na celu przygotowanie i aktualizacje m.in.: prospektów informacyjnych, wzorów zawieranych umów
  • obsługa CRM, w tym wprowadzanie do systemu danych dotyczących klientów oraz zawieranych umów
  • monitoring wpłat klientów
  • udział w targach mieszkaniowych oraz innych organizowanych eventach
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na rynku nieruchomości
  • wykształcenie wyższe
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrych relacji z klientami
  • dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana umiejętność czytania ksiąg wieczystych i dokumentacji technicznych

To oferujemy

  • wsparcie na każdym etapie sprzedaży
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w firmie która jest liderem na rynku nieruchomości
  • umowę B2B
  • wynagrodzenie w formie podstawy + prowizji
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • narzędzie do pracy: telefon, laptop

  • Praca Olsztyn
  • Specjalista ds. Sprzedaży Olsztyn
  • Specjalista ds. Zakupów Olsztyn
  • Specjalista ds. marketingu Olsztyn
  • Specjalista ds. ofertowania Olsztyn
  • Specjalista ds. Zarządzania Olsztyn
  • Specjalista ds. Eksportu Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567