Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
  • Poznań, Grunwald
wielkopolskie, Poznań, Grunwald, wielkopolskie, Polska
G DATA Software Sp. z o.o.
3. 9. 2024

Firma G DATA Software od ponad 35 lat dostarcza wysoko zaawansowane rozwiązania technologiczne w zakresie bezpieczeństwa sieciowego. Produkty G DATA są stale poddawane niezależnym testom i nagradzane za swoje osiągnięcia, dzięki temu mamy pewność, że dajemy klientom najlepsze rozwiązania w zależności od ich potrzeb.

Rozwój firmy jest dla nas niezwykle ważny, dlatego poszukujemy ambitnej, sumiennej i nastawionej na rozwój osoby na stanowisko w jednym z naszych działów w Polsce. Poznajmy się!
Praca specjalnie dla Ciebie!

Jeśli Twoją pasją jest sprzedaż i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych to praca w G DATA jest właśnie dla Ciebie!. Poznaj od środka najlepiej rozwijającą się branżę IT. Zapewnimy pełne wdrożenie produktowe, wsparcie szkoleniowe oraz niezbędne narzędzia do pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Rozwój sprzedaży u aktualnych partnerów firmy
  • Aktywny kontakt telefoniczny z klientami firmy
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Praca w systemie CRM
  • Realizowanie KPI

Wymagania:

  • Entuzjazm do pracy i nowych wyzwań
  • Swobodna obsługa komputera - MS Office
  • Otwartość na nowe doświadczenia biznesowe
  • Umiejętność swobodnej sprzedaży i pracy z telefonem
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B i praca na wyznaczonych KPI - warunek konieczny
  • Aktywne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Poważnie podchodzimy do kwestii zatrudniania naszego personelu, dlatego jako odpowiedzialne przedsiębiorstwo oferujemy pracę wyłącznie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie + progresywna prowizja zależna od obrotów
  • Atrakcyjne warunki świadczeń socjalnych
  • Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego oferujemy im możliwość dodatkowego
  • ubezpieczenia, imprezy integracyjne i zajęcia sportowe
  • Przygotowanie i wdrożenie
  • Doświadczeni koledzy dokładnie zapoznają Cię z Twoimi zadaniami i zawsze będą do dyspozycji w razie pytań
  • Duże możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Dodatkowe benefity:

  • Świąteczne bonusy
  • System premiowy / system prowizyjny
  • Wygodna lokalizacja biura
  • Nowoczesne i komfortowe biuro
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej/ homeoffice
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kawa w biurze
  • Karta sportowa
  • ZFŚS/ Dofinasowanie wypoczynku
  • Szkolenia dla pracowników
  • Możliwości rozwoju/ awansu
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Okolicznościowe spotkania firmowe

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544